Optymalizacja WordPress i WooCommerce 24/7 w WordCare 2021-05-13
Śląskie, Gliwice
Telefon: +48 513 306...

Masz stronę internetową na WordPress albo sklep WooCommerce? Co gdy nastąpi niespodziewana awaria i Twoja strona bądź sklep przestaną po prostu działać? Jak szybko jesteś w stanie samodzielnie ją naprawić?

Z WordCare nie musisz się niczego obawiać. Mamy dla Ciebie całodobowe wsparcie WordPress! Czuwamy nad Twoimi serwisami internetowymi non stop. Ponadto u nas możesz także liczyć na:

✔️ Optymalizację WordPress i WooCommerce - przyspieszymy działanie stron WordPress i sklepów WooCommerce.

✔️ Nielimitowane wsparcie awaryjne - jeżeli Twoja strona uległa awarii, przywrócimy ją jak najszybciej bez względu na porę dnia czy nocy.

✔️ Całkowite usuwanie malware i złośliwego oprogramowania - gdy Twoja strona bądź sklep internetowy zostanie zainfekowany, usuniemy kompletnie malware i inny złośliwy kod, który się na niej znalazł.

✔️ Profesjonalne zabezpieczenie WordPressa przed atakami i usuwanie wirusów.

✔️ Prace modernizacyjne i rozwojowe: nowy tekst na bloga, podmiana grafiki, instalacja i konfiguracja wtyczki, aktualizacja cennika – zrobimy to wszystko za Ciebie.

✔️ Aktualizacje co tydzień: regularne aktualizacje wtyczek, motywów i samego WordPressa.

✔️ Codzienne kopie zapasowe - codziennie tworzymy przyrostowe kopie zapasowe Twojej strony nawet 4 razy.

✔️ Monitoring strony 24/7 - Twoja strona jest sprawdzana 1440 razy w ciągu doby, dzięki temu dokładnie wiesz kiedy i jak długo nie była ona dostępna w sieci.

Jesteśmy Partnerem, który rozumie potrzeby właścicieli stron i sklepów internetowych. WordCare to firma, która całodobowo i kompleksowo wspiera WordPress i WooCommerce.

Jeśli Twoja strona WordPress lub sklep WooCommerce są kluczowe dla Twojego biznesu, to nie możesz sobie pozwolić na przerwy w działaniu. Zamów całodobowe wsparcie WordPress i nie przejmuj się awariami! Szczegóły na 👉 https://wordcare.eu/

Ocena: 0
Wyświetleń: 331 Dodał(a): wordcare
Komentarze