Trawa z rolki, rolowana z położeniem 2024-03-23
Katowice
Telefon: 511086340
TRAWA Z ROLKI 16,00 zł / m2 - także położymy cała Polska
Promocja 15,00 zł / m2, chcesz kupić jeszcze taniej - zadzwoń!!!Najwyższa jakość rolowanej trawy - składniki - nasiona RPR Barenbrug (także do kupienia, dostępne), ekologiczny nawóz ASTVIT (także do kupienia, dostępny)Poradnik jak przygotować podłoże, położyć i pielęgnować znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej serwis-rozwoj.plW przypadku trawy rolowanej, odpowiednie podłoże ma ogromne znaczenie.U nas także dostępne!
 Trawa w rolkach - zaufaj specjalistomDo cen należy dodać 8% VATCennik trawy z rolki
W naszej standardowej ofercie ceny zamawianej trawy zależą od ilości - im większe partie są zamawiane, tym cena jest niższa. To samo tyczy się stałych klientów. Wraz ze wzrostem częstotliwości zamówień, warunki cenowe są korzystniejsze. Tyczy się to zarówno 100% naturalnej trawy w rolkach, jak i murawy hybrydowej.
 Gatunek I – dwuletnia, trzyletnia trawaNaturalna murawa w rolkach idealnie przystosowana do położenia na boiskach, ogrodach, podwórkach, działkach i innych przestrzeniach zieleni.
 Plantacja trawy w rolkach firmy Serwis-RozwójPlantacja – 42-470 Siewierz, ul. Bacholińsk od 300m2 dowozimy na paletach cały kraj! 
Posiadamy także przygotowaną ofertę dla osób i podmiotów, którzy chcieliby z nami nawiązać stałą współpracę, polegającą na większych lub częstszych zamówieniach. W celu ustalenia indywidualnych warunków, prosimy o kontakt telefoniczny: 511-086-341 lub e-mail serwisrozwoj@op.pl
Ocena: 0
Wyświetleń: 468 Dodał(a): serwisr
Komentarze