Kandydat na prezydenta miasta Radomska w wyborach 2024 roku 2024-02-25
Łódzkie, Radomsko
Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

🌟 Krzysztof Ciecióra: Twoja Nadzieja na Lepsze Radomsko!

Z dumą prezentujemy Krzysztofa Cieciórę – Twojego oddanego Posła i autentycznego głosu miasta Radomsko w nowej kadencji Sejmu RP. Teraz, jako kandydat na Prezydenta Miasta Radomsko, stoi przed Tobą jako symbol zmiany i postępu.

https://krzysztofcieciora.pl/

OdNowa z dumą ogłasza swojego kandydata na fotel prezydencki – Krzysztofa Cieciórę. Wybory 2024 roku w Radomsku to moment kluczowy dla przyszłości miasta, a Ciecióra to osoba, która ma doświadczenie, wiedzę i pasję, by poprowadzić Radomsko ku lepszej przyszłości.

Dlaczego Krzysztof Ciecióra? To nie tylko były wiceminister rolnictwa, ale przede wszystkim człowiek z pasją do rozwoju i dobrobytu Radomska. Jego doświadczenie na szczeblu krajowym daje mu unikalną perspektywę i umiejętności, które są niezbędne do skutecznego zarządzania naszym miastem.

Rolnik, Polityk, Lider – Krzysztof Ciecióra łączy w sobie te trzy role, tworząc kompleksową wizję dla rozwoju Radomska. Jego zaangażowanie w sprawy społeczne, ekonomiczne i środowiskowe daje gwarancję, że jako prezydent, będzie działał z myślą o dobru wszystkich mieszkańców.

https://www.youtube.com/watch?v=YkrJ7uRRcps

Wybierając Krzysztofa Cieciórę na prezydenta, wybierasz stabilność, doświadczenie i pasję. To nie tylko wybór jednostki, ale wybór dla całego Radomska – wybór przyszłości, na którą zasługujemy.

Dołącz do naszej kampanii i wspólnie stwórzmy lepsze Radomsko z Krzysztofem Cieciórą na czele! Razem możemy osiągnąć wszystko, co najlepsze dla naszego miasta.

Głosuj na Krzysztofa Cieciórę – Głosuj na Lepsze Radomsko!

Ocena: 6
Wyświetleń: 161 Dodał(a): odnowa
Komentarze