ELEKTROMECHANIK 2021-02-16
Wielkopolskie, Warszawa
Telefon: 728413470
PHZ SM LACPOL stanowi grupę kapitałową, której głównym profilem działalności jest produkcja oraz sprzedaż wyrobów mleczarskich na rynki całego świata.W związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Mleczarskiego we Wolsztynie poszukujemy do naszego zespołu:

Elektromechanika

Opis stanowiska:
• Diagnostyka maszyn i urządzeń
• Instalowanie i wdrażanie maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz linii technologicznych
• Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych i okresowych
• Analizowanie przyczyn przestojów
 • Zapobieganie awariom urządzeń i maszyn
 • Rejestracja wykonywanych napraw i przeglądów
• Zgłaszanie potrzeb zakupów elementów serwisowanych
• Praca w zespole przy realizacji zadań mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych

Jeśli jesteś osobą która posiada:
• Wykształcenie min średnie techniczne (mechatronika, elektronika, automatyka itp)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Praktyczną wiedzę z zakresu automatyki przemysłowej
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
• Zaangażowanie w pracy
• Którą cechuje dyspozycyjność i chęć rozwoju

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji (podstawa + premia kwartalna)
• Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków
• Ubezpieczenie grupowe
• Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu
• Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Przyjazne środowisko pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Premia do 500 zł za polecenie nowych pracowników
•  Wkrótce wprowadzamy program: doceniamy i nagradzamy pomysły pracowników

Możliwość przyuczenia do zawodu w przypadku braku doświadczania, zachęcany do aplikowania zaraz po zakończeniu nauki !!!!

Jeśli chętnie się uczysz i cenisz możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji, nie zastanawiaj się, wyślij nam swoje cv!!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 68 347 43 22, 728 413 470 lub adres: sylwia.kurkowiak@lacpol.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W NINIEJSZYM DOKUMENCIE DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI AKTUALNEJ I PRZYSZŁYCH ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 10 MAJA 2018 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ. USTAW Z 2018, POZ. 1000) ORAZ ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO).
Ocena: 0
Wyświetleń: 41184 Dodał(a): sylwia.kurkowiak
Komentarze