Doradca klienta - praca sezonowa 2021-06-10
Wielkopolskie

Kasa i doświadczenie są zawsze w cenie!

Hej! Co będziesz robić w
wakacje?

A może chcesz zarobić i
zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo w
Media Expert właśnie szukamy pracowników na sezon wakacyjny. Nie musisz mieć
doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

Zapewnimy Ci:

·      umowę zlecenie na czas wakacji (lipiec - sierpień)

·      możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

·      szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT

Twoje
zadania:

·      pomoc w układaniu towaru

·      prace porządkowe w salonie Media Expert

·      pomoc w rozładunku/załadunku towaru

A może Ci się spodoba i
zostaniesz z nami na dłużej?

Spróbuj!

Zastrzegamy sobie możliwość
kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich
danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy
ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz
prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres
praca@me.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich
danych.

kariera.mediaexpert.pl

Ocena: 0
Wyświetleń: 1363 Dodał(a): emisja
Komentarze