Referent ds skupu mleka 2021-05-17
Wielkopolskie, Wolsztyn
PHZ SM LACPOL (Grupa Polmlek) to przedsiębiorstwo, którego głównym profilem działalności jest produkcja oraz sprzedaż wyrobów mleczarskich na rynki całego świata.
W związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Mleczarskiego we Wolsztynie poszukujemy do naszego zespołu:

Specjalistę ds. skupu mleka(miejsce pracy: Wolsztyn, województwo wielkopolskie)

Jeśli jesteś osobą która:
• Posiada wykształcenie minimum średnie
• Zna zagadnienia z zakresu produkcji, przechowywania oraz transportu mleka
• Efektywnie organizuje swój czas pracy, jest samodzielna
• Posiada takie cechy jak: komunikatywność, umiejętność współpracy, zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność,
• Jest gotowa do podróży służbowych
• Posiada doświadczenie handlowe
• Zna rynek rolniczy
• Ma prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
• Prowadzenie rozliczeń i ewidencji związanej z obsługa dostawców
• Przygotowywanie raportów i analiz dot. skupu
• Pozyskiwanie nowych dostawców
• Stałe kontakty z dostawcami mleka i doradztwo

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);
• Premie i dodatki, premie kwartalne
• Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepid
• Przyjazne środowisko pracy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Ubezpieczenia grupowe
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Premia do 500 zł za polecenie i przyuczenie nowych pracowników
• Program DOCENIAMY POMYSŁY, w którym nagradzamy premiami nawet do 3 000,00 zł pomysły na innowacje w firmie

Zobacz jak wygląda praca w naszych mleczarniach:
 film „Grupa POLMLEK - Prezentacja GRUPY” w YouTube https://youtu.be/gRGetLSOzps

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 68 347 43 22, 728 413 470 lub adres: sylwia.kurkowiak@lacpol.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W NINIEJSZYM DOKUMENCIE DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI AKTUALNEJ I PRZYSZŁYCH ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 10 MAJA 2018 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ. USTAW Z 2018, POZ. 1000) ORAZ ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO).

Ocena: 0
Wyświetleń: 1202 Dodał(a): sylwia.kurkowiak
Komentarze