Na kogo głosować kandydat kandydaci na prezydenta miasta Radomsko Radomska 2024-03-03
Łódzkie, Radomsko

🌟 OGNISTY ROZWÓJ RADOMSKA 🌟

Posłuchajcie uważnie, mieszkańcy Radomska! Nadchodzi czas przemian, czas, kiedy nasze miasto rozkwitnie na nowo pod wodzą wybitnego lidera - Poseł Krzysztof Ciecióra, który teraz, w nowej kadencji Sejmu, stoi na czele zmian, które odmienią oblicze Radomska!

🏛️ ODNOWA dla Radomska 🏛️

https://od-nowa.org.pl/liderzy/krzysztof-cieciora

Pragniemy ogłosić z dumą, że Poseł Krzysztof Ciecióra - doświadczony, pełen zapału i gotowy do działania - postanowił rzucić wyzwanie na fotel prezydenta miasta Radomska! Jego pasja do służby publicznej, połączona z bogatym doświadczeniem politycznym i zawodowym, stanowi solidne fundamenty dla przyszłego rozwoju naszego miasta.

🎯 KANDYDAT NA PREZYDENTA RADOMSKA 🎯

https://krzysztofcieciora.pl/o-mnie/

W wyborach 2024 roku w Radomsku oddajemy nasze zaufanie Krzysztofowi Cieciórze, który nie tylko reprezentuje partię OdNowa, ale przede wszystkim nasze wspólne pragnienia i nadzieje na lepszą przyszłość. Jego działania skierowane są na wzmacnianie społeczności lokalnej, tworzenie warunków do rozwoju gospodarczego oraz budowanie nowoczesnej infrastruktury, która sprosta wymaganiom współczesnego życia.

🌾 BYŁY WICEMINISTER ROLNICTWA 🌾

To nie tylko polityk, lecz także rolnik - Krzysztof Ciecióra doskonale zna potrzeby i wyzwania, z jakimi borykają się mieszkańcy naszej ziemi. Jego doświadczenie jako byłego wiceministra rolnictwa daje nam pewność, że zatroszczy się o rozwój naszej wsi i zapewni wsparcie dla lokalnych producentów rolnych.

🌟 GŁOSUJ NA ZMIANĘ, GŁOSUJ NA KOMPETENCJĘ 🌟

Krzysztof Ciecióra to obietnica nowego początku dla Radomska! Dajmy mu szansę na wprowadzenie realnych zmian, które odmienią nasze miasto na lepsze. Razem, z determinacją i nadzieją, budujmy przyszłość, na którą zasługujemy!

Głosuj na Krzysztofa Cieciórę - głosuj na rozwój, głosuj na przyszłość!

🏙️ RADOMSKO CZEKA NA TWOJĄ DECYZJĘ! 🏙️


Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

Ocena: 6
Wyświetleń: 513 Dodał(a): odnowa
Komentarze