Kamień murowy na skalniak skarpy 2023-11-23
350 zł
Łódzkie, Wielgomłyny
Telefon: 604581097

Przedsiębiorstwo Kamieniarstwo Pawlik to  producent kamienia ogrodowego
oraz kamienia murowego, korzystający z własnych zasobów kamieniarskich, w tym kopalni kamienia, gdzie głównym surowcem jest piaskowiec.

Nasz zakład górniczy, Kamieniarstwo Pawlik, posiada kopalnię kamienia, w której wydobywamy piaskowiec o unikalnej kolorystyce. Jako producent kamienia ogrodowego, dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko estetyczne, ale także trwałe i odporniejsze na warunki atmosferyczne.

Jesteśmy specjalistami w produkcji kamienia murowego, oferując różnorodne formy i kształty, które dodają charakteru każdemu budynkowi. Nasza kopalnia kamienia, Chełmska Góra III, to miejsce, gdzie piaskowiec staje się surowcem do produkcji kamieni murowych o wyjątkowej wytrzymałości i estetyce.

Kamieniarstwo Pawlik to nie tylko producent kamienia ogrodowego i murowego, ale także miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność spotykają się w procesie wydobycia i obróbki kamienia. Nasza firma, czerpiąc z bogactwa złóż piaskowca, stawia na jakość i unikalny design w produkcji kamienia do ogrodu oraz kamienia na elewacje budynków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, bogatą zarówno w kamień ogrodowy, idealny do tworzenia ścieżek, murków czy tarasów, jak i kamień murowy, który nada wyjątkowy charakter elewacji. Kamieniarstwo Pawlik to pewność, że otrzymujesz produkty od sprawdzonego producenta, dla którego kamieniarstwo to sztuka tworzenia trwałych i pięknych elementów architektury.

http://piaskowce.com/kamien-ogrodowy/kamien-murowy-rzedowy-formak.html

Ocena: 6
Wyświetleń: 185 Dodał(a): tom77tp
Komentarze