NAPRAWCZY - KONSERWATOR - ZŁOTA RĄCZKA 2021-04-08
Wielkopolskie, Wolsztyn

PHZ SM LACPOL stanowi grupę kapitałową, której głównym profilem działalności jest produkcja oraz sprzedaż wyrobów mleczarskich na rynki całego świata.

W związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Mleczarskiego we Wolsztynie poszukujemy do naszego zespołu:

KONSERWATORA- „ZŁOTĄ RĄCZKĘ”

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, jak malowanie ogrodzeń, poręczy, elementów konstrukcyjnych itp.,
  • Wszelkie roboty montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe, nieduże przeróbki
  • Montaż lub naprawa zamków, wymiana przepalonych żarówek, naprawa urządzeń sanitarnych, montaż regałów,
  • Dobieranie maszyn, urządzeń i narzędzi do realizacji powierzonych zadań gospodarczych i naprawczych,
  • W okresie zimowym: odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych, a także posypywanie ich solą i piaskiem,
  • Oznaczanie taśmą ostrzegawczą miejsc niebezpiecznych, zgłaszanie awarii przełożonemu,
  • Utrzymanie ogólnego porządku i czystości wewnątrz budynku i w jego otoczeniu,
  • Dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu, między innymi: wykonywanie prostych napraw instalacji    wodnej i kanalizacyjnej, sprawdzanie działania aparatury elektrycznej, ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej oraz innych urządzeń znajdujących się w budynkach,
  • Organizowanie stanowiska pracy, także wykonywanie prac zgodnie z przepisami Bezpieczeństwa i Higieny i Pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska

Jeśli jesteś osoba która posiada:

  • Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, konserwacyjnych, naprawczych,
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku technicznym i/lub budowlanym,
  • Zainteresowania i uzdolnienia techniczne tzw. zmysł techniczny
  • Praktykę w obsłudze wybranych maszyn i urządzeń budowlanych
  • Cechy charakteru takie jak: odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, solidność, umiejętność współpracy z innymi,
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnienia z grupy SEP oraz wiedza z zakresu automatyki

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji (podstawa + premia kwartalna)
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy

Premia do 500 zł za polecenie i przyuczenie nowych pracowników

Program DOCENIAMY POMYSŁY, w którym nagradzamy premiami nawet do 3 000,00 zł pomysły na innowacje w firmie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 68 347 43 22, 728 413 470  lub adres: sylwia.kurkowiak@lacpol.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ocena: 0
Wyświetleń: 2348 Dodał(a): sylwia.kurkowiak
Komentarze