ŁATWA Dodatkowa Praca Zdalna w DOMU Przez INTERNET 2023-05-07
3600 zł
Polska
Telefon: 123123123
JEŚLI OGŁOSZENIE JEST WIDOCZNE, ZNACZY TO ŻE, JEST NADAL AKTUALNE
Interesowałby Cię dodatkowy zarobek ?Szukamy osób do pracy zdalnej, wykonywanej przez internet z domu. Brak sztywnych godzin, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. Nie ma żadnych limitów ani wymagań określonych wyników - pracujesz własnym tempem. Dostajesz wynagrodzenie zależne tylko od włożonego zaangażowania.Nie musisz rezygnować ze swoich dotychczasowych zajęć, ponieważ można traktować to zajęcie jako dodatek do głównych zarobków. Nie jest to marketing telefoniczny ani osobisty - można pracować wyłącznie online.Będziesz współpracować z Polską firmą, która istnieje już od blisko 20 lat na rynku.
Zainteresowany napisz wiadomość !Kontakt:- facebook.com/kaczmarczyk.dawid/
Wymagania:- obywatelstwo Polskie + pobyt w kraju !- obsługa komputera, telefonu, tabletu i obeznanie z internetem- chęci do pracy, sumienność i skrupulatność (otwarty umysł)- 2-4 godziny wolnego czasu- ukończone 18 lat + posiadanie dowodu ! (preferowany wiek 18-48 lat)
Oferujemy:- wynagrodzenie na początek 3600 zł + premie (uzależnione od zaangażowania)- od 1000 zł już w pierwszym tygodniu pracy- wynagrodzenie z możliwością zwolnienia od zajęć komorniczych - pełne instrukcje i wsparcie (tekstowe oraz video)- bezpłatne wprowadzenie- pomoc na każdym etapie współpracy- wypłatę wynagrodzenia 2 razy w miesiącu (przelew)JEŚLI OGŁOSZENIE JEST WIDOCZNE, ZNACZY TO ŻE, JEST NADAL AKTUALNE !!!
Kontakt:- facebook.com/kaczmarczyk.dawid/
Ocena: 0
Wyświetleń: 2306 Dodał(a): davidkaczmarczyk
Komentarze