Producent realistycznej imitacji drewna 2023-03-20
1 zł
Tomaszów Mazowiecki
Telefon: 721564516
Zajmujemy się produkcją szczególnie realistycznych imitacji drewnianych. W naszej ofercie znajdziesz belki rustykalne, deski dekoracyjne, maskownice rur i kabli, elastyczne deski elewacyjne.
Zobacz bogate modele 3d: Old, Retro, Medium, Rustic. Każdy z nich dostępny jest w przeszło 28 odcieniach. Przez to bezbłędnie dopasujesz rustykalne dekoracje do wystroju i stylu Twojego wnętrza. Ale to nie wszystko!
Wszystkie dekoracje produkujemy na wymiar, dzięki dlatego nie pozostają odpady, za które musiałbyś zapłacić. Możemy wyprodukować nawet nadzwyczaj grube (wysokości boków do 50 cm) oraz długie (max 5 metrów) belki rustykalne.
Zdobądź się na wystrój wnętrz w stylu, o którym marzyłeś od lat. Kup sobie autentyczną ozdobę sufitu, wyszukaną dekorację ścienną albo w wykwintny sposób zamaskuj druty, rury czy inne instalacje. Wszystko przy użyciu lekkich, superrealistycznych imitacji drewna bezpośrednio od wytwórcy – firmy Plastmaker.
Odkryj fotografie produktów i przykładowe realizacje na www.plastmaker.pl albo skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 721 564 516Zapraszamy!
Ocena: 0
Wyświetleń: 93 Dodał(a): plastmakear
Komentarze