DUŻE GRY dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy KangurGra.pl 2023-03-10
1 zł
Kraków
Telefon: 600977872
Super gry do nauki, skakania i zabawy od KangurGra.pl to rozrywka, edukacja oraz pomoc dydaktyczna w szkole i przedszkolu.Projektujemy i malujemy graficzne gry planszowe super wielkiego formatu XXL a także w formie planszówek, dużych gier stolikowych. Kreujemy gry na potrzeby edukacji i reklamy oraz dla zwykłej zabawy.
Oferta:- gigantyczne gry edukacyjne dla dzieci do nauki i zabawy, po których można skakać- gry podłogowe, korytarzowe, plenerowe do szkół, przedszkoli, na świetlicę (np. klasy, kalkulator, stópki etc.) - warsztaty z komiksu- warsztaty z projektowania gier - studio graficzne  

Gry od KangurGra.pl są wyjątkowe, ponieważ są to ręcznie malowane, autorskie projekty polskich artystów.Gry tworzymy pod okiem pedagogów i specjalistów.Można do gry dodać swoje logo, własne pytania a nawet kod QR – aktywny link.
Zobacz EDU GRY od KangurGra.pl:- BEZPIECZNI NA DRODZE- BEZPIECZNI NAD WODĄ- BEZPIECZNI NA ROWERACH- BEZPIECZNI NA DRODZE MINI - gra dla przedszkolaków- BEZPIECZNI ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ - BEZPIECZNI NA DRODZE Z POLICJĄ- EKOMANIA segregacja śmieci- EKOMANIA czysta woda- EKOMANIA ocieplenie klimatu - EKOMANIA czyste powietrze - EKOMANIA czysta energia- ACTIVMATMA- POZNAJ KOSMOS- POLSKIE ZWIERZĘTA- PIRAMIDA ZDROWIA - ZDROWE ZĘBY- PANDEMIA GRYPY - POLSKIE ZWIERZĘTA- MAPA POLSKI - geograficzna, edukacyjna gra o Polsce
Jesteśmy producentem integracyjnych gier giga formatu XXL do skakania.Gry od KangurGra.pl to super nauka i radość dla dzieci, połączone z ruchem i zabawą.Zapraszamy do owocnej współpracy.
Kontakt:
kangurgra@gmail.comwww.kangurgra.pltel. 600977872
www.studiokomiks.plwww.artmedstudio.pl – (ilustracje medyczne, naukowe, anatomiczne)
Ocena: 0
Wyświetleń: 12627 Dodał(a): kangurgra1
Komentarze