Belki na stropie w Twoim salonie 2023-03-06
1 zł
Tomaszów Mazowiecki
Telefon: 721564516
Belki na suficie dodają wnętrzom wyszukany, rustykalny styl. Takie pomieszczenia wydają się emanować ciepłem, spokojem, a przy okazji prezentują się niezwykle atrakcyjnie.
Niestety, prawdziwe drewniane belki są kłopotliwe i ciężkie w montażu. A poza tym drewno musi się zresztą zestarzeć, aby wyglądać tak atrakcyjnie, jak tego oczekujesz. Szczęśliwie wytwarzamy rustykalne belki, które nienagannie odwzorowują oryginalne drewno.
Wykonane na podkładzie z twardego styropianu belki sufitowe są lekkie i niezwykle łatwo się je montuje. Możesz stworzyć z nich realnie dowolną strukturę, które nie wymaga jakichkolwiek czynności pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. A nawet więcej, kupując nasze dekoracje płacisz wyłącznie za elementy, których potrzebujesz, ponieważ wszystko wytwarzamy dokładnie na wymiar (u konkurencji zapłacisz także za odrzut, który jeszcze musisz sprzątnąć).
Zainteresowana?Odkryj i pokaż bliskim fotografie naszych realizacji na www.plastmaker.plNa tej witrynie dodatkowo złożysz zamówienie na próbki naszych ozdób za darmo .Zapraszamy!
Ocena: 0
Wyświetleń: 17673 Dodał(a): plassatmaker
Komentarze