Informacje z Mrzeżyna, Portu Morskiego Mrzeżyno i okolic 2022-12-30
1 zł
Mrzeżyno

Zapraszamy do odwiedzania serwisu informacyjnego https://www.portmrzezyno.pl/Mrzeżyno to piękne miejsce z wieloma atrakcjami i bardzo dobrą lokalizacją. Samo miasteczko Mrzeżyno leży obok Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Rega.Portmrzezyno.pl zajmujemy się pisaniem o wielu ciekawostkach, informowaniem o zdarzeniach oraz udostępniamy możliwość zostawienia drobnego ogłoszenia.Informacje zawarte w czterech dziedzinach: atrakcje, rejsy, jedzenie, noclegi mamy nadzieje, że pomogą rozwiązać wszelkie wątpliwości co do rekreacji w Mrzeżynie, Porcie Mrzeżyno i okolicach.
Pozdrawiamy

portmrzezyno.pl
WędkarstwoDo Mrzeżyna, Portu Mrzeżyno i rzeki Rega, każdego roku, przyjeżdżają nawet tysiące wędkarzy. Szeroka rzeka która wpływa do morza, tworzy bardzo dobre warunki do wędkowania. Z głównego mostu kiedy zaświeci słońce, widać całe ławice wpływających ryb z morza do rzeki. Bliżej środka można dostrzec, wygrzewające się w słońcu potężne okazy, niemalże stojące w miejscu. Połączenie słodkiej i słonej wody sprawia, że można zobaczyć tutaj wiele gatunków ryb.


PlażePobliskie plaże, które ciągną się kilometrami na wschód i zachód od Mrzeżyna to jedna z większych atrakcji w pobliżu Portu Mrzeżyno.Po części zachodniej zaznamy więcej spokoju oraz miejsca na prawdziwy odpoczynek.Po stronie wschodniej spotkamy wielu plażowiczów, jak i bary, a nawet wieczorną potańcówkę.Wedle potrzeby, można dokonać wyboru, na której część chcemy przebywać.


To tylko niektóre atrakcje jakie opisujemy na https://www.portmrzezyno.pl/
Ocena: 0
Wyświetleń: 48 Dodał(a): portmrzezyno1
Komentarze