Tłumacz języka niemieckiego - praca zdalna 2022-05-06

Nasz nowy
Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się
na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży, a także wiodącym
dostawcą artykułów dekoracyjnych. Swój sukces w dużej mierze osiąga dzięki
zatrudnianiu najlepszych specjalistów.

Jeśli
znasz język niemiecki, chcesz się rozwijać oraz cenisz sobie pracę w stabilnym
przedsiębiorstwie to może ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie?

Dla tego
Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

na
stanowisko:

Tłumacz
języka niemieckiego
- praca zdalna

Podstawowe obowiązki:

praca za pomocą
platformy tłumaczeniowej,

tłumaczenie
opisów produktów, dokumentów, prezentacji w dziale handlowym,

wsparcie tekstowe
podczas organizacji różnych wydarzeń,

Wymagania:

•      doświadczenie w przygotowywaniu treści,

bardzo
dobra znajomość języka niemieckiego,

znajomość
zasad stylistycznych i ortograficznych,

terminowość
i zaangażowanie.

Oferujemy:

•      umowę o pracę w stabilnej firmie,

pracę w
zmotywowanym, pełnym pasji zespole,

pracę w formie
zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:

praca.tlumacz@obpon.pl

Zachęcamy
do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronach

 www.werbeo.pl
oraz
www.obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi
kandydatami.

Pamiętaj o
dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym
razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o
ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z
Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam
zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób
Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w
aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także
zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów
związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania
zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem
przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Zgodę
można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z
prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie
rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Ocena: 0
Wyświetleń: 128 Dodał(a): OBPON
Komentarze