Opieka w Niemczech! Nie czekaj! Wynagrodzenie do 1800 euro! 2022-04-20
7920 zł
Mazowieckie, Warszawa
Telefon: 730497770
Poszukujemy osób, które chcą wyjechać do Niemiec jako opiekun osób starszych. Jeśli dobrze znasz język niemiecki i masz doświadczenie w opiece - zadzwoń od razu!
Numer oferty: 8153

PLANOWANY TERMIN WYJAZDU:23 kwietnia (sobota)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:okolice Stuttgartu
OPIS OSOBY DO OPIEKI:Niezwykle spokojna i łagodna Seniorka wymaga wsparcia w obowiązkach dnia codziennego. U Podopiecznej zdiagnozowano demencję, aczkolwiek nie zaobserwowano tendencji do agresji lub ucieczek. Starsza Pani jest mobilna, czasami może potrzebować asekuracji. W ciągu dnia lubi oglądać telewizję oraz spędzać czas w towarzystwie opiekunki. Mieszka w atrakcyjnej miejscowości, gdzie zrobienie zakupów nie będzie stanowiło problemu.
ZAKRES CZYNNOŚCI:dotrzymywanie towarzystwaprowadzenie domuprzygotowanie posiłkówrobienie zakupówwsparcie w ubiorzepomoc w higienie ciała
WARUNKI ZAKWATEROWANIA:Opiekunka ma zapewnione bardzo komfortowe warunki zakwaterowania. Do jej dyspozycji jest przytulny pokój z osobną łazienką, który mieści się w mieszkaniu o powierzchni 130 m2.

Nie czekaj, ponieważ Ambercare24 oferuje:•   w pełni legalne wyjazdy (opłacone składki ZUS, karta EKUZ), •   24 godzinne wsparcie polskojęzycznego koordynatora, •   sprawdzone zlecenia od zaraz!
Ambercare24 gwarantuje: •  zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, •  darmowy transport w obie strony „od drzwi do drzwi”, •  wypłaty zawsze w terminie,•  dokładny dobór zleceń do potrzeb opiekuna
MAMY TYLKO 2 WYMAGANIA: komunikatywne posługiwanie się językiem niemieckim doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
NIE MA NA CO CZEKAĆ! Zadzwoń do Ambercare24:TELEFON: 730 497 770 (wew.1)
Ocena: 0
Wyświetleń: 366 Dodał(a): Ambercare24
Komentarze