Praca jako opiekun/ka w Niemczech od zaraz! Do 1800€ na rękę! 2022-04-20
7920 zł
Mazowieckie, Warszawa
Telefon: 730497770
Poszukujemy osób, które chcą wyjechać do Niemiec jako opiekun osób starszych. Jeśli dobrze znasz język niemiecki i masz doświadczenie w opiece - zadzwoń od razu!
Numer oferty: 8154
PLANOWANY TERMIN WYJAZDU:20 maja (piątek)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:okolice Bonn
OPIS OSOBY DO OPIEKI:Osobą potrzebująca wsparcia podczas codziennych czynności jest sympatyczna Seniorka. Z racji ogólnego osłabienia starczego oraz choroby Parkinsona, jej mobilność jest nieco ograniczona. W ciągu dnia dużo śpi i odpoczywa. Porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna zmaga się z demencją, aczkolwiek nie przejawia tendencji do agresji lub ucieczek. Na miejscu zapewniony jest mały samochód z manualną skrzynią biegów.
ZAKRES CZYNNOŚCI:dotrzymywanie towarzystwaprowadzenie domuprzygotowanie posiłkówrobienie zakupówwsparcie w ubiorzepomoc w higienie ciała
WARUNKI ZAKWATEROWANIA:Opiekunka ma zapewnione niezwykle komfortowe warunki zakwaterowania. Do jej dyspozycji jest osobne, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie z Internetem.
Nie czekaj, ponieważ Ambercare24 oferuje:•   w pełni legalne wyjazdy (opłacone składki ZUS, karta EKUZ), •   24 godzinne wsparcie polskojęzycznego koordynatora, •   sprawdzone zlecenia od zaraz!
Ambercare24 gwarantuje: •  zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, •  darmowy transport w obie strony „od drzwi do drzwi”, •  wypłaty zawsze w terminie,•  dokładny dobór zleceń do potrzeb opiekuna
MAMY TYLKO 2 WYMAGANIA: komunikatywne posługiwanie się językiem niemieckim doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
NIE MA NA CO CZEKAĆ! Zadzwoń do Ambercare24:TELEFON: 730 497 770 (wew.1)
Ocena: 0
Wyświetleń: 197 Dodał(a): Ambercare24
Komentarze