Opiekun/ka do Niemiec od zaraz! Do 1800 € NETTO! 2022-04-20
7920 zł
Mazowieckie, Warszawa
Telefon: 730497770
Poszukujemy osób, które chcą wyjechać do Niemiec jako opiekun osób starszych. Jeśli dobrze znasz język niemiecki i masz doświadczenie w opiece - zadzwoń od razu!
Numer oferty:8157

PLANOWANY TERMIN WYJAZDU:30 kwietnia (sobota)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:okolice Hamburgu
OPIS OSOBY DO OPIEKI:Niezwykle sympatyczna i komunikatywna Seniorka mieszka w pięknym nadmorskim miasteczku. Z racji ogólnego osłabienia starczego, porusza się na wózku inwalidzkim, z tego powodu potrzebuje wsparcia w aktywnościach dnia codziennego. Na miejscu zapewniono Lift. W opiece nad Podopieczną pomaga Pflegedienst. Starsza Pani jest w pełni sprawna umysłowo, nie choruje na demencję. Chętnie spędza czas w towarzystwie opiekunki.
ZAKRES CZYNNOŚCI:dotrzymywanie towarzystwaprowadzenie domuprzygotowanie posiłkówwsparcie w ubiorzepomoc w higienie ciała
WARUNKI ZAKWATEROWANIA:Do dyspozycji opiekunki jest w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Pomieszczenia mieszczą się w zadbanym domu jednorodzinnym o powierzchni 100 m2.
Nie czekaj, ponieważ Ambercare24 oferuje:•   w pełni legalne wyjazdy (opłacone składki ZUS, karta EKUZ), •   24 godzinne wsparcie polskojęzycznego koordynatora, •   sprawdzone zlecenia od zaraz!
Ambercare24 gwarantuje: •  zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, •  darmowy transport w obie strony „od drzwi do drzwi”, •  wypłaty zawsze w terminie,•  dokładny dobór zleceń do potrzeb opiekuna
MAMY TYLKO 2 WYMAGANIA: komunikatywne posługiwanie się językiem niemieckim doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
NIE MA NA CO CZEKAĆ! Zadzwoń do Ambercare24:TELEFON: 730 497 770 (wew.1)
Ocena: 0
Wyświetleń: 151 Dodał(a): Ambercare24
Komentarze