PRACOWNIK PORZĄDKOWY - SPRZĄTACZKA 2021-03-12
Wielkopolskie, WOLSZTYN
Telefon: 728413470
PHZ SM LACPOL stanowi grupę kapitałową, której głównym profilem działalności jest produkcja oraz sprzedaż wyrobów mleczarskich na rynki całego świata.

W związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Mleczarskiego we Wolsztynie poszukujemy do naszego zespołu:

                                          Pracownika porządkowego - sprzątaczki

Opis stanowiska:
• dbanie o czystość i porządek na terenie całego działu produkcyjnego
• kontrola czystości, sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych
• kontrola i uzupełnianie brakujących środków czystości
• przestrzeganie zasad właściwej gospodarki odpadami i segregacji śmieci
• odkurzanie, zamiatanie, wycieranie kurzu, mycie na mokro itp

Jeśli jesteś osobą która :
• posiada doświadczenie na podobnym stanowisku
• jest sumienna, rzetelna, dokładna, uczciwa

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie-podstawa + premia kwartalna
• Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków
• Ubezpieczenie grupowe
• Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu
• Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Przyjazne środowisko pracy
• Premia do 500 zł za polecenie nowych pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 728 413 470, 68 347 43 22 lub adres: sylwia.kurkowiak@lacpol.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W NINIEJSZYM DOKUMENCIE DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI AKTUALNEJ I PRZYSZŁYCH ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 10 MAJA 2018 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ. USTAW Z 2018, POZ. 1000) ORAZ ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO).
Ocena: 0
Wyświetleń: 30158 Dodał(a): sylwia.kurkowiak
Komentarze