KSIĘGOWA 2021-02-16
Wielkopolskie, Warszawa
Telefon: 728413470
PHZ SM LACPOL stanowi grupę kapitałową, której głównym profilem działalności jest produkcja oraz sprzedaż wyrobów mleczarskich na rynki całego świata.W związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Mleczarskiego we Wolsztynie poszukujemy do naszego zespołu:

                                                        KSIĘGOWĄ
Opis stanowiska:
● Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu ( koszty, materiały itp)
● Ewidencja i rozliczanie sklepów firmowych
● Prowadzenie kasy
● Analizowanie należności i zobowiązań
● Księgowanie wyciągów bankowych
● Wyjaśnianie niezgodności
● Przygotowywanie analiz, zestawień, sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Jeśli jesteś osoba która posiada:
● Wykształcenie ekonomiczne, min średnie
● Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości
● Znajomość księgowych zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych
● Wymagane także: skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji, znajomość pakietu Office,                           umiejętność  organizacji pracy własnej, samodzielność ale także umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
● Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
● Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji (podstawa + premia kwartalna)
● Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków
● Ubezpieczenie grupowe
● Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu
● Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
● Przyjazne środowisko pracy
● Premia do 500 zł za polecenie nowych pracowników
● Wkrótce wprowadzamy program: doceniamy i nagradzamy pomysły pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 68 347 43 22, 728 413 470 lub adres: sylwia.kurkowiak@lacpol.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Ocena: 0
Wyświetleń: 126799 Dodał(a): sylwia.kurkowiak