specjalista ds skupu mleka 2021-02-16
Wielkopolskie, Warszawa
Telefon: 728413470

   PHZ SM LACPOL stanowi grupę kapitałową, której głównym profilem działalności jest produkcja oraz sprzedaż wyrobów mleczarskich na rynki całego świata.

W związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Mleczarskiego we Wolsztynie poszukujemy do naszego zespołu:

Specjalista ds. skupu mleka

(miejsce pracy: Wolsztyn, województwo wielkopolskie)

Jeśli jesteś osobą która posiada:

• Wykształcenie minimum średnie

• Zna zagadnienia z zakresu produkcji, przechowywania oraz transportu mleka

• Umiejętność efektywnej organizacji pracy, samodzielność

• Takie cechy jak: komunikatywność, umiejętność współpracy, zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność,

• Gotowość do podróży służbowych

• Doświadczenie handlowe

• Zna rynek rolniczy

• Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

• Prowadzenie rozliczeń i ewidencji związanej z obsługa dostawców

• Przygotowywanie raportów i analiz dot. skupu

• Pozyskiwanie nowych dostawców

• Stałe kontakty z dostawcami mleka i doradztwo

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);

• Premie i dodatki, premie kwartalne

• Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu

• Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Przyjazne środowisko pracy

• Niezbędne narzędzia pracy

• Ubezpieczenia grupowe

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Premia do 500 zł za polecenie nowych pracowników

• Wkrótce wprowadzamy program: doceniamy i nagradzamy pomysły pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 68 347 43 22, 728 413 470 lub adres: sylwia.kurkowiak@lacpol.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W NINIEJSZYM DOKUMENCIE DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI AKTUALNEJ I PRZYSZŁYCH ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 10 MAJA 2018 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ. USTAW Z 2018, POZ. 1000) ORAZ ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO).

Ocena: 0
Wyświetleń: 21431 Dodał(a): sylwia.kurkowiak