OPERATOR MASZYN 2021-05-17
Wielkopolskie, Wolsztyn
PHZ SM LACPOL (Grupa Polmlek) to przedsiębiorstwo, którego głównym profilem działalności jest produkcja oraz sprzedaż wyrobów mleczarskich na rynki całego świata.

W związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Mleczarskiego we Wolsztynie poszukujemy do naszego zespołu:

OPERATORA MASZYN/APARATOWEGO

Obowiązki:
• Dbanie o należyty i sprawny stan maszyn, urządzeń i sprzętu oraz za ich prawidłową obsługę i pracę
• Nadzór i realizacja zadań Działu Produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi normami
• Dbanie o jakość, produktywność i bezpieczeństwo stanowisk pracy;
• Zgłaszanie wszelkich awarii maszyn i urządzeń do kierownika
• Ścisła współpraca z Kierownikiem Działu
• Praca w systemie zmianowym

Jeśli jesteś osobą która:
• Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej lub produkcyjnej
• Posiada umiejętność efektywnej organizacji pracy
• jest komunikatywna i samodzielna
• Zna obsługę komputera (pakiet MS Office)

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Zewnętrzne szkolenia z obsługi maszyn
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji (podstawa + premia kwartalna)
• Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków
• Ubezpieczenie grupowe
• Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu
• Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Przyjazne środowisko pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży mleczarskiej
• Premia do 500 zł za polecenie i przyuczenie nowych pracowników
• Program DOCENIAMY POMYSŁY, w którym nagradzamy premiami nawet do  3 000,00 zł pomysły na innowacje w firmie

MILE WIDZIANE TAKŻE PANIE !!!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 728 413 470, 68 347 43 22 lub adres: sylwia.kurkowiak@lacpol.pl

Obejrzyj jak wygląda praca w naszych mleczarniach :
 „Grupa POLMLEK - Prezentacja GRUPY” w YouTube https://youtu.be/gRGetLSOzps

Prosimy o zawarcie klauzuli:WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W NINIEJSZYM DOKUMENCIE DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI AKTUALNEJ I PRZYSZŁYCH ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 10 MAJA 2018 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ. USTAW Z 2018, POZ. 1000) ORAZ ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO).

Ocena: 0
Wyświetleń: 948 Dodał(a): sylwia.kurkowiak