Praca WAKACYJNA dla MATURZYSTÓW i STUDENTÓW - zgłoś się już dzisiaj! 2021-04-22
Kujawsko-pomorskie, Haren
Telefon: 517675433
MATURZYSTO! STUDENCIE!

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!

Rozpocznij pracę zaraz po egzaminach, a potem ciesz się wakacjami!

W grupie raźniej - znajdzie się miejsce również dla twoich znajomych!

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
  • Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych - np. kurczak w przyprawach z warzywami
  • Odważanie produktów
  • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

  • Wytrzymałość fizyczna
  • Pełnoletność - wymóg konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 12 euro brutto/h oraz dodatki i premie
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609
Ocena: 0
Wyświetleń: 20699 Dodał(a): bydgoszcz